O inwestycji Leśna Dolina I

Leśna Dolina etap I w Gdańsku to kameralne osiedle o nowoczesnej i minimalistycznej bryle. W tym etapie osiedla powstaje 8 domów wolnostojących od 180 m2 do 217 m2.
Wszystkie budynki posiadają garaże dwustanowiskowe i niewielkie ogródki.

Standard deweloperski obejmuje:
tynki wewnętrzne maszynowe,
instalacje zakończone korkami lub puszkami,
wylewki pod posadzki,
schody wewnętrzne betonowe,
okna pionowe PCV, drzwi tarasowe przesuwne HS aluminiowe,
okna dachowe drewniane,
drzwi wejściowe stalowe i
bramę garażową na pilota,
grzejniki, kocioł gazowy,
Na elewacji tynk lub okładzinę Elastolith (w zależności od domu)
Jednym z głównych atutów osiedla są zielone dachy firmy Greenfond, (DACH ZIELONY SPADZISTY EKSTENSYWNY GDS 45), czyli nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na gromadzenie wody deszczowej, oczyszczanie powietrza czy zmniejszenie poziomu hałasu.
Przewidywany termin odbioru: IV kwartał 2023.

Cały teren I etapu Leśnej Doliny zostanie ogrodzony i zabezpieczony automatyczną bramą wjazdową a droga wewnętrzna i podjazdy wyłożone kostka betonową
Wokół domów rosną drzewa, z których korzystają liczne śpiewające ptaki, a po przebyciu kładki nad torami PKM trafimy na rozległe tereny pieszych i rowerowych wycieczek po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

 

Gdańsk

Atrakcyjna lokalizacja Leśnej Doliny

Osiedle zlokalizowane jest w w dzielnicy Brętowo, pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego, dzięki czemu zapewnia ciszę i spokój. Z osiedla Leśna Dolina wszędzie jest blisko:

Komunikacja miejska

12 min. pieszo

Przedszkole/ Szkoła

10-20 min. pieszo

Galeria
Morena

7 min. pieszo

Trójmiejski
Park Krajobrazowy

10 min. pieszo

Centrum
Gdańska

15 minut

Obwodnica Trójmiasta

10 minut

Układ domów na działce

Osiedle Leśna Dolina zaprojektowano jako kompleks 8 domów o powierzchni od 181,09 m2 (z poddaszem nieużytkowym) do 216,87 m2 (z poddaszem użytkowym), o nowoczesnej i minimalistycznej bryle, z zielonymi dachami. Wszystkie domy będą posiadały ogródki, o różnych powierzchniach, które zapewnią upragnionym relaks po pracy, bądź będą idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi.